Remington AS1220

1200 W

• , zakoupeno v MIMIADUM.CZ

• Spokojenost.
  • , zakoupeno v Svět kadeřnictví.cz

Jsem velmi spokojená, něco takového jsem hledala delší dobu. Mám vlasy dlouhé a tento kulmofém je pro mě super.

• , zakoupeno v PATRO.cz

Počet rychlostí
Počet nástavců
Příkon
1200 W

Královna horkovzdušných kulem Amaze Smooth & Volume je konečným doplňkem pro vytváření několika nádherných účesů. Ať už jsou to kadeře, vlny, super volné či objemné, tento všestranný styler má všechny nezbytnosti, které hledáte. S možností využití 5 nástavců vám pomůže dosáhnout toho, čeho chcete. Navrženo s myšlenkou na rychlost a sílu, horkovzdušná kulma Amaze Smooth & Volume představuje vysoce výkonný 1200W motor. A nejen to, 3 možnosti nastavení rychlosti a teploty zajišťují přizpůsobení vašemu typu vlasů a stylu. Navíc chytrá chladící vlna pevně nastaví váš účes po celý den a dodá vlasům lesk a jemnost.

Dokumenty

4zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v MIMIADUM.CZ

• Spokojenost.

• , zakoupeno v PATRO.cz

Splnil očekávání, snadná obsluha,výsledky zatím dobré

• , zakoupeno v MALL.CZ

Příliš silná rukojeť, špatně se drží v ruce

• , zakoupeno v Gigapark

• Nedrží se moc dobře. Má velký objem.
  • , zakoupeno v Pilulka.cz

• zatím testuji
  • , zakoupeno v MALL.CZ

dobrý výkon, hodně nástavců, používám na krátké vlasy, vytvoří krásně nadýchaný účes bez velké námahy, naprostá spokojenost

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Výhodou je ze je to balené v tasticke
    • Že sa dá nastaviť teplota
  • , zakoupeno v Svět kadeřnictví.cz

• Naprosta spokojenost,jak pro krátké vlasy ,tak dlouhé.Už jsem vyzkoušela všechny nastavce.
  • , zakoupeno v OKAY.cz

• moc spokojená