Philips HP8664

• Jemné přírodní štětiny
    • Zasunovací kartáč
    • Na režim "care" optimální teplota
    • Pro někoho s drobnýma rukama může být opravdu velký a hůř se držet

Jsem s ním moc spokojená. Štětiny se opravdu roztřepily, jak v některých recenzích psali. Nicméně je to spíš estetická záležitost a na funkci to nemá vliv. Navíc časem se to udělá na všech. Má příjemný design a není přehnaně hlučný. Zvládnu s ním i své dost dlouhé vlasy. Snad bude dlouho sloužit jako ostatní výrobky Philips, které máme.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Jeden už mám 5 let ,spokojenost, používám ho denně. Jen náhradní kartáč stojí 700Kč,tak jsem si rovnou koupila do zásoby ještě jeden celý tento skvělý rotační kartáč.Nemá chybu. Rychle si upravíte vlasy jak potřebujete. Mám středně dlouhé vlasy.

Typ
Studený vzduch
Ionizace
Rotační
Štětičková tryska

Univerzální úprava, dokonalý lesk Rotační kulmofén Philips s 2 nástavci Kulmofén Philips Dynamic Volumebrush můžete použít k vytváření různých účesů a současně zachovat hladké a lesklé vlasy. Jeho 50mm otočný kartáč s přírodními štětinkami přidává objem a pohyb, zatímco vysouvací kartáč vytváří přesné kontury vln bez zacuchání. Rotační kulmofén Volumebrush Turmalínový a ionizační Rotační kulmofén Volumebrus Turmalínový a ionizační

2zákazníci nedoporučují produkt

• Na režim "care" optimální teplota
    • Pro někoho s drobnýma rukama může být opravdu velký a hůř se držet

• , zakoupeno v MALL.CZ

• , zakoupeno v OKAY.cz

• jednoduché ovládání, skvělý výsledek při používání
  • , zakoupeno v OKAY.cz

• Kvalita a cena
  • , zakoupeno v KupToTu.cz

• muj dojem je, ze Philips HP8664 kulmofén je v porovnani s jinymi mene horky po delsi dobe pouzivani. Prirodni stetiny jsou velmi prijemne, pri dotyku s pokozkou neskrabou jako umele stetiny. Mam stredne velkou ruku, manipulace s kulmofenem byla pohodlna, nebolelo me zapesti a byla jsem schopna pohodlneho uchopu, coz, jak jsem byla nyni nucena zjistit, neni uplne samozrejmost (viz Babyliss).
    • V prubehu prvnich 10ti dni pouzivani (tedy ca 4x pouzito na polodlouhe predsusene vlasy) doslo k takovemu ohybu stetin, ze jsem se rozhodla kulmofen vratit. S funkci jsem byla nadmiru spokojena, ale domnivam se, ze se delsim pouzivanim stetiny ohnou do te miry, ze prestanou nabirat vlasy. Ocenuji inovativni reseni ze strany Philipsu v pouziti prirodnich stetin, ale nechci si za par mesicu kupovat novy kulmofen.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• výkonný
    • dobrý kartáč
    • rotace kartáče
    • Ionizace
    • větší rukojeť - ale dá se na ní zvyknout

Tento produkt jsem si vybrala na základě recenzí a nelituji toho. Kulmofén je výkonný a dobře natáčí i mé husté, polodlouhé, vlnité vlasy.
    Zatím jsem použila jen velký kartáč na vyhlazení účesu a s výsledkem jsem byla velmi spokojena. Účes vydržel cca 5 dní (vlasy mám spíš sušší, nemastí se mi). Výkon hodnotím pozitivně - po lehkém prosušení vlasů běžným fénem mi jejich úprava trvala cca 20minut - to je zkrácení času o 15 minut oproti fénování vlasů přes kulatý kartáč. Na rotaci jsem si musela zvyknout, ale již při druhém použití jsem se s kulmofénem sžila a vysoušení šlo ještě rychleji. I při délce vlasů k lopatkám se mi nestalo, aby mi namotal pramen a ten pak nešel vyndat.
    Rukojeť je sice tlustší, ale dá se na ní zvyknout. Mým rukám nevadí.
    Díky Ionizaci mám vlasy krásně lesklé a hladké.
    Produkt sice nepatří mezi nejlevnější, ale určitě bych ho doporučila.

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• super kulmofén

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• výborný,mám ho tedy zatím jen dva dny ale je to super věcička.Rychleji a pečlivěji vytvaruje účes.
    • není studený vzduch

výborný,snad dlouho vydrží,Použití je velice snadné .Nemám níc proti.

• , zakoupeno v KASA.cz

• Vysouvací trny na kartáči
    • Snadnější uchycení pramene na kartáči díky jeho rotaci
    • Rychlá příprava účesu
    • Nepálí u hlavy, díky novému povrchu nižší teplota horkého vzduchu
    • Dostupnost značkových náhradních dílů
    • Vyšší cena náhradních dílů (samostatný kartáč 700)

Předchozí kůlmafém Philips sloužil každodenně úctyhodných 5 let. Měl také zajížděcí trny. Je s nimi lepší práce, nezamotávají se vlasy při sundávání pramene z kartáče. Kartáč má sice širší rukojeť, ale dámská ruka střední velikosti ho v pohodě může používat. Motorovou rotaci kartáče mám poprvé nevěděla jsem co mám od toho čekat. Mé obavy se nepotvrdily a rotace je skvělá. Pramen se natočí, chvílí foukám, pak zasunu trny a vytáhnu pramen z nástavce. Dříve vytvoření natočeného účesu trvalo 6-7 minut, teď s rotací 3-4 minuty. Širší kartáč se štětinkami nepoužívám, takže ho nemůžu hodnotit. Doporučuju hned doobjednat náhradní kartáč, za 2-3 roky až vám odejde tak už na tento model kartáč neseženete.