Philips HP8661/00

Vzduchová tryska
Horkovzdušný kartáč

• levný a funkční
  • , zakoupeno v K24.cz

Výrobek jsem zatím nezkoušela,ale Philips je dobrá značka,ale je zajímavé,že všechny doklady mi přišly v Ruském jazyce,což mě překvapilo.

• , zakoupeno v Elkam

produkt je pro manželku, říkala že má už léta stejnou, že jí vyhovuje a chce to samé. Tak je to asi dobrý kulmofén... :)

Typ
Ionizace
Rotační
Vzduchová tryska
Horkovzdušný kartáč

Horkovzdušný kulmofén vám pomůže vytvořit mnoho druhů účesů.

Dokumenty

• , zakoupeno v Smartelektro.cz

Ok

• , zakoupeno v Notino

• Lehká výměna nástavců
    • Všechny nástavce plní svou funkci
    • Rychlá a lehká manipulace
    • Super na cestování
  • , zakoupeno v OKAY.cz

S kulmofénem jsem zatím neměla zkušenost, takže se s ním učím pracovat. Co se týká vlastností, funguje bez problémů, kartáče jsou vyhovující.

• , zakoupeno v Electro World

V recenzích jsem četla, že vypadává kartáč z rukojeti. Moc jsem nevěřila, protože mám krátké vlasy, tak kulmofén moc nenamáhám, ale opak je pravdou, hned při druhém použití mi kartáč vypadl na zem při provozu. Ještě vyzkouším, popř. vrátím.

(značka)

mrzí nás vaše zkušnost s kulmofénem.
    Po nasazení vhodného nástavce na rukojeť tak, aby byly zářezy v rovině, byste měla slyšet klapnutí. Zkuste proto prosím, zda tomu tak skutečně je. Pokud vám i přesto bude kartáč vypadávat, kontaktujte prosím některý z našich autorizovaných servisů, kde přístroj naši technici zkontrolují. Seznam servisů naleznete zde: https://www.philips.cz/c-dam/b2c/suj/cz/support-home/Philips_CZ_workshops_v2.pdf.
    Philips